"Шахтар" здобув вольову перемогу в УПЛ

3 хвилини
26,1 т.
Шахтар обіграв Олександрію

Донецький "Шахтар" обіграв "Олександрію" у 18-му турі чемпіонату України з футболу у Прем'єр-лізі. Матч на стадіоні "Ніка" завершився з рахунком 1:2.

"Гірники" у першому таймі створили кілька перспективних моментів у першому таймі, проте ні до чого по-справжньому небезпечного це не призвело.

"Шахтар" обіграв "Олександрію"

"Олександрія" не ставала автобусом біля воріт, переважно граючи середнім блоком, але щойно "Шахтар" перехоплював м'яч, одразу сідали назад.

Михайло Мудрик

Усі найяскравіші події сталися у другому таймі. Спершу Мельник забив з офсайду, а через 5 хвилин "Олександрія" відкрила рахунок уже легітимно. Третьяков утік у швидку атаку на флангу, зробив навіс на Кожушка, де самотній форвард забив гол.

Це розбудило "гірників", вони влаштували справжній штурм воріт Білика та з інтервалом у 6 хвилин забили два м'ячі. Відзначилися Манор Соломон та Жуніор Мораєс.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Шахтар" у 6-му турі Ліги чемпіонів упустив перемогу вдома над молдовським "Шерифом". Заключна зустріч групового етапу у квартеті D на столичному НСК "Олімпійський" завершилася з рахунком 1:1. Віцечемпіони України пропустили за кілька секунд до закінчення останньої 3-ї доданої хвилини основного часу.