Норвезький вундеркінд встановив два історичні рекорди у чемпіонаті Німеччини з футболу

7,8 т.
Ерлінг Холланд

21-річний норвезький нападник дортмундської "Боруссії" Ерлінг Холланд, забивши гол у поєдинку 13-го туру чемпіонату Німеччини проти "Вольфсбурга", став наймолодшим футболістом в історії Бундесліги, якому підкорилася відмітка у 50 забитих голів. Також до форварда збірної Норвегії ніхто у німецькій першості не забивав 50 м'ячів за меншу кількість матчів (50).

Ерлінг Холланд забив на 81-й хвилині

Цього сезону за 7 матчів Холланд забив 10 голів. За даними авторитетного порталу Transfermarkt, вартість гравця становить 150 млн євро.

Зазначимо, що зустріч завершилася з рахунком 3:1 на користь "джмелів". Холланд не грав більше місяця через травму та вийшов на поле лише на 73 хвилині. Через 8 хвилин на його рахунку було взяття воріт.

Нагадаємо, що Ерлінг у 2019 році встановив рекорд Ліги чемпіонів, забивши вісім голів у своєму дебютному сезоні.