Німеччина врятувалася від "смерті" у матчі з Іспанією на ЧС-2022

14,1 т.
Німеччина врятувалася від 'смерті' у матчі з Іспанією на ЧС-2022

Збірна Німеччина у 2-му турі чемпіонату світу з футболу зіграла внічию з командою Іспанією та зберегла шанси на вихід у плей-офф. Поєдинок у Ель-Хаурі завершився з рахунком 1:1.

Іспанці впевнено розпочали зустріч і мали кілька забійних моментів, щоб відкрити рахунок. Дані Ольмо міг забивати вже на 7-й хвилині, але Мануель Нойєр у чудовому кидку зміг зачепити м'яч і той поперечини вилетів у поле.

Німеччина нічого не могла створити у нападі, граючи другим номером. Єдиний гольовий момент у першому таймі стався на 40-й хвилині.

Йозуа Кіммі чудово виконав штрафний удар, після якого Антоніо Рюдігер головою відправив м'яч у сітку. Після допомоги ВАР Денні Маккелі скасував взяття воріт, зафіксувавши офсайд.

На 54-й хвилині замість Феррана Торреса на поле вийшов Альваро Мората, і ця заміна зіграла. 30-річний форвард "Атлетіко Мадрид" за 8 хвилин відкрив рахунок.

Пропущений гол помітно пожвавив Німеччину. Відіграли свою роль та вдалі заміни. На 70-й хвилині Ніклас Фуллкруг замінив Томаса Мюллера і через 13-хвилин відзначився влучним ударом.

Ця нічия врятувала Німеччину від ганебного вильоту у груповому етапі. У Бундестім 1 очко, але вона зберігає чудові шанси на вихід у плей-офф.

У 3-му турі німці змагатимуться з Коста-Рікою (1 грудня).

Як повідомляв OBOZREVATEL, у 1-му турі німці сенсаційно поступилися збірній Японії, пропустивши 2 голи за 7 хвилин.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Чи не ведіться на фейки!