Німеччина програла Японії на старті ЧС-2022, пропустивши два голи за 7 хвилин

21,9 т.

Збірна Німеччини зазнала сенсаційної поразки від Японії на старті ЧС-2022. Команда тренера Фліка відкрила рахунок у матчі, але у другій половині пропустила двічі за сім хвилин – 1:2.

У першому таймі німці виглядали кращими за суперника. Вони зуміли скувати контратакуючий стиль гри азіатів і почали планомірно брати їх у лещата.

На 31-й хвилині відверто помилився воротар Японії Гонда, який навіщось збив у своєму штрафному майданчику Раума. Досвідчений Гюндоган хоч і пробив безхитросно прямо по центру, але все ж таки вразив ворота – 1:0.

Після перерви японці перейшли на надатакувальний варіант гри. Німці почали контратакувати. У середині тайму протягом хвилини Гонда здійснив відразу чотири сейви, що явно надихнуло його партнерів.

Але якщо спочатку Німеччину після удару Йосіди врятував Нойєр, то потім і він не зміг задавати суперниками забити. Двічі за сім хвилин відзначилися Доан та Асано перевернули хід гри.

До кінця зустрічі фаворити намагалися зрівняти рахунок, але так і не змогли це зробити.

Німеччина – Японія – 1:2 (1:0, 0:2)

Голи: 1:0 – 33, пенальті Гюндоган, 1:1 – 75 Доан, 1:2 – 83 Асано.

Німеччина: Ноєр – Зюле, Рюдігер, Шлоттербек, Раум, Гюндоган (Горетська, 67), Кімміх, Хавертц (Фюллькруг, 79), Мюллер (Хофманн, 67), Гнабрі (Мукоко, 90), Мусіала (Гетце).

Японія: Гонда – Сакаї (Мінаміно, 74), Йосіда, Ітакура, Нагатомо (Мітома, 57), Ендо, Камада, Кубо (Томіясу, 46), Танака (Доан, 71), Іто, Маеда (Асано, 57).

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні збірна Аргентини зазнала ганебної поразки від Саудівської Аравії у стартовому матчі ЧС-2022. У свою чергу, поляки не змогли обіграти Мексику, не забивши при цьому пенальті.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!