Сенсація в матчі Німеччина – Угорщина, Роналду повторив світовий рекорд у грі з Францією

5 хвилин
13,5 т.
Євро-2020

Збірна Німеччини в 3-му турі чемпіонату Європи з футболу сенсаційно врятувала нічию в матчі з головним аутсайдером турніру – командою Угорщини. Матч на стадіоні в Мюнхені завершився з рахунком 2:2.

У паралельному матчі в Будапешті Португалія звела внічию поєдинок проти Франції. Підсумковий рахунок на "Пушкаш Арені" – теж 2:2.

Капітан португальців Кріштіану Роналду зробив дубль, забивши 109-й гол за національну збірну. 36-річний гравець повторив світовий рекорд, зрівнявшись з ексфорвардом збірної Ірану Алі Даеї.

Підсумкове становище в групі F

Португальці впевнено розпочали зустріч і вже 31-й хвилині Кріштіану Роналду відкрив рахунок у грі.

Чемпіони Європи не змогли втримати свою перевагу, пропустивши на останніх секундах першого тайму.

У другій половині глядачі побачили ще два голи. На чудовий удар Бензема, Роналду відповів ще одним точним пострілом з 11 метрів.

Матч пройшов у напруженій боротьбі
Кріштіану Роналду
Португалія щільно грала в захисті

Португалія – Франція 2:2 (1:1, 1:1)

Голи: 1:0 – 30, пенальті Роналду, 1:1 – 45, пенальті Бензема, 1:2 – 47 Бензема, 2:2 – 60, пенальті Роналду.

Португалія – Руй Патрісіу, Семеду (Діогу Далот, 79), Пепе, Рубен Діаш, Геррейро, Данилу Перейра (Пальінья, 46), Бернарду Сілва (Бруну Фернандеш, 72), Моутінью (Рубен Невеш, 73), Саншеш (Сержіу Олівейра, 88), Діогу Жота, Роналду.

Франція – Льоріс, Кунде, Варан, Кімпембе, Люка Ернандес (Дінь, 46; Рабьо, 52), Погба, Канте, Толіссо (Коман, 66), Грізманн (Сіссоко, 87), Мбаппе, Бензема.

Попередження: Льоріс (27), Люка Ернандес (36), Грізманн (39), Кімпембе (83).

У паралельному матчі збірна Німеччини сенсаційно поступилася головному аутсайдеру турніру.

Вже на 11-й хвилині Салаї відкрив рахунок.

Німці 45 хвилин нічого не могли зробити з угорською обороною і лише на 66-й хвилині зрівняли рахунок.

Угорці вели гру

Однак радість фанатів бундестім тривала недовго. Не минуло й 3 хвилин як удар Шафера знову вивів угорців уперед.

Бундестім була шокована

Крапку в матчі поставив Горецькi – 2:2.

Німеччина атакувала
Збірна Угорщини вела в рахунку
Німецька збірна була змушена відіграватися

Німеччина – Угорщина 2:2 (0:1, 2:1)

Голи: 0:1 – 11 Салаї, 1:1 – 66 Хавертц, 1:2 – 68 Шафер, 2:2 – 84 Горетцка.

Німеччина – Нойер, Гинтер (Фолланд, 82), Хуммельс, Рюдігер, Кіммі, Гюндоган (Горетцка, 58), Кроос, Гозенс (Мусіала, 82), Хавертц (Вернер, 67), Сані, Гнабрі (Мюллер, 67).

Угорщина – Гулачі, Нього, Ботка, Орбан, Салаї, Фіола (Ніколіч, 88), Кляйнхайслер (Ловренчіч, 89), Надь, Шафер, Шаллан (Шен, 75), Салаї (Варга, 82).

Попередження: Ботка (28), Гюндоган (29), Сані (61), Салаї (64), Фіола (66).

Нагадаємо, що напередодні на Євро-2020 трапився скандал з українськими вболівальниками, яких не пустили на матч із прапором, на якому був намальований Крим.