Неймовірний промах і дебютний гол Мессі: як пройшов суперматч ПСЖ – "Манчестер Сіті" в ЛЧ

4,6 т.
ПСЖ Манчестер Сіті результат і огляд матчу 28 09 2021

ПСЖ обіграв "Манчестер Сіті" в центральному матчі 28 вересня в Лізі чемпіонів. Поєдинок другого туру групового турніру пройшов у Парижі на стадіоні "Парк де Пренс" і закінчився з рахунком 2:0.

Перший по-справжньому небезпечний момент у протистоянні закінчився голом після того, як нападник господарів Кіліан Мбаппе отримав м'яч у штрафному майданчику англійців і зробив простріл, який на дальній штанзі замкнув Ідріса Гана Геє. Сенегалець прийняв "круглого" та увігнав його в "дев'ятку".

Підопічні Пепа Гвардіола пішли вперед великими силами і в середині першого тайму мали відмінний шанс для того, що зрівняти рахунок, але Бернарду Сілва не забив за неймовірних обставин. У цьому ігровому епізоді спочатку Рахім Стерлінг влучив у поперечину після флангової подачі від партнера, а португалець ще раз пробив у каркас, перебуваючи в кількох метрах від воріт.

"Манчестер Сіті" продовжував тиснути і до перерви, і після неї, але саме ПСЖ знову вдалося забити та зняти всі питання щодо переможця матчу на 74-й хвилині. Свій дебютний гол за французький гранд забив зірковий нападник Ліонель Мессі. Аргентинець обігрався з Мбаппе і красивим ударом увігнав м'яч у сітку, не залишивши шансів голкіперу.

Мессі святкує перший гол за ПСЖ

Так ПСЖ обійшов "Сіті" в таблиці й тепер ділить перше місце з "Брюгге" – у команд по чотири очки. "Городяни" посідають третю позицію з трьома пунктами.

Таблиця групи A

Як повідомляв OBOZREVATEL, головною сенсацією 28 вересня стала домашня поразка "Реала" у протистоянні з "Шерифом", який тренує українець Юрій Вернидуб.