Названо єдину умову, за якої Петраков може відмовитися від Малиновського

70,5 т.
Олександр Петраков

Знаменитий російський коментатор Олексій Андронов прокоментував конфлікт між головним тренером збірної України з футболу Олександром Петраковим і гравцем "Аталанти" Русланом Малиновським. На думку журналіста, Петраков може не викликати Руслана в національну команду, але при цьому зобов'язаний перемагати в матчах.

Андронов вважає, що Олександр Васильович, упершись через Малиновського, отримав у матчі з Боснією і Герцеговиною те, що хотів, – натякаючи на амбіції тренера, що зашкодили результату.

"І ще отримає. Якщо ти тренер національної збірної і йдеш all-in проти свого ж гравця – ти зобов'язаний перемагати. Ти маєш право на власну думку. Але тільки за однієї умови – ти перемагаєш", – написав Андронов у себе в Telegram-каналі.

Андронов розкритикував Петракова

аУ семи матчах відбіркового турніру чемпіонату світу збірна України шість разів зіграла внічию. Єдину перемогу "синьо-жовті" здобули в Фінляндії 9 жовтня. Тепер вирішальним для наших футболістів буде поєдинок в Боснії і Герцеговині 16 листопада.

Висловився й Віктор Леоненко – про гру України з Боснією: "Малиновський і Зінченко не врятували б. Нас возили".

Якщо підопічні Петракова посядуть друге місце в групі, на них чекає плей-оф. Стикові матчі за путівки на Мундіаль пройдуть навесні 2022 року.

Як повідомляв OBOZREVATEL, матч 8-го туру відбору на чемпіонат Європи-2020 між Україною та Боснією і Герцеговиною завершився з рахунком 1:1.

Україна ледь не провалилася в обороні.

Вже на 15-й хвилині Андрій Ярмоленко відкрив рахунок, проте в другому таймі гості відновили рівновагу.

Андрій Ярмоленко.

Після матчу Петраков сказав, що в роздягальні всі футболісти дуже засмучені результатом.