Нападник збірної України забив гол, вийшовши на заміну на 88-й хвилині в чемпіонаті Туреччини

Артем Кравець (№23) святкує забитий гол

Нападник збірної України та "Коньяспора" Артем Кравець відзначився голом у ворота "Касимпаші" у виїзному матчі 30-го туру турецької Суперліги (1:1).

Наш співвітчизник з'явився на полі на 88-й хвилині, вийшовши з лави запасних, а вже в компенсований час відкрив рахунок у поєдинку. Ексфутболіст "Динамо" відгукнувся на навіс із флангу та переправив м'яч у ворота ударом головою. На останніх секундах зустрічі господарям вдалося відігратися і врятувати для себе нічийний результат.

"Коньяспор" посідає 12-те місце в таблиці після 28 матчів із 33 очками й випереджає "Істанбул ББ", який перебуває у зоні вильоту, на 4 пункти. "Касимпаша" йде на 14-й позиції з 31 балом в активі.

Відзначимо, що для Кравця цей гол став восьмим у 21 поєдинку нинішнього сезону Суперліги. Також на рахунку нашого співвітчизника є дві результативні передачі. Незважаючи на досить високу результативність, Артем не потрапив до розширеного списку футболістів, яких наставник збірної України Андрій Шевченко викликав на перші матчі відбору на ЧС-2022 в Катарі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Кравець на останніх секундах приніс перемогу "Коньяспору" в матчі-трилері проти "Галатасарая" (4:3).