Миколенка вирішили "відправити на Донбас" після матчу в АПЛ. Фото і відео

108,5 т.
Миколенка вирішили 'відправити на Донбас' після матчу в АПЛ. Фото і відео

Український захисник "Евертона" Віталій Міколенко блискуче зіграв у дербі проти "Ліверпуля". 24-річний футболіст збірної України вийшов у стартовому складі та провів на полі 88 хвилин.

Він повністю закрив головну ударну силу "червоних" – єгиптянина Мо Салаха. Найяскравіший момент стався на 20 хвилині, коли форвард "Ліверпуля" не зміг пройти українця.

Перший фол на нападнику збірної Єгипту Миколенко зробив лише на 80-й хвилині.

У підсумку Віталій разом із Джеймсом Гарнером стали лідерами поєдинку за кількістю відборів м'яча в обох командах. Також Віталій заблокував два удари і лише раз дозволив пройти себе на дриблінгу. Статистичний портал Sofascore оцінив дії нашого співвітчизника у 6.8.

Зустріч завершилася з рахунком 2:0 на користь "Ліверпуля". Дубль оформив той самий Салах. Спершу єгипетський футболіст реалізував пенальті, призначений за гру рукою у своєму штрафному майданчику Майкла Кіна, а потім на 97-й хвилині вже без Миколенка замкнув швидку контратаку.

Сама гра Миколенко спровокувала бурхливе обговорення у X (колишній Twitter).

"Відправляйте Миколенка на Донбас. Росіяни далеко не пройдуть. Я вам говорю. Цей божевільний нічого не пропускає", – пожартував один із англійських уболівальників.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!