МЮ зазнав найбільшої поразки в історії в АПЛ, пропустивши 7 голів від "Ліверпуля". Відео

6,7 т.
МЮ зазнав найбільшої поразки в історії в АПЛ, пропустивши 7 голів від 'Ліверпуля'. Відео

"Манчестер Юнайтед" зазнав найбільшої поразки увсвоїй історії в англійській Прем'єр-лізі, поступившись напередодні "Ліверпулю" - 0:7. "Червоні дияволи", які до цього здобули чотири перемоги поспіль у всіх турнірах, зненацька зазнали фіаско на "Енфілд Роуд".

Цікаво, що до 43-ї хвилини зустрічі рахунок був рівним 0:0. Хоча господарі й мали перевагу, але манкуніанцям вдавалося утримувати свої ворота на замку. Однак після точного удару нідерландського нападаючого Коді Гакпо команда тренера Еріка тен Хага просто розсипалася.

У другому таймі Гакпо, а також форварди Дарвін Нуньєс та Мохаммед Салах оформили по дублю, а останній цвях у кришку труни "Манчестера" вбив бразилець Роберто Фірміно.

Для єгиптянина Салаха другий м'яч у ворота гостей став рекордним. Він дозволив йому стати найкращим бомбардиром "Ліверпуля" у Прем'єр-ліги. На рахунку футболіста 129 м'ячів. Дев'ять голів Мохаммеду залишилося провести, щоб увірватися до топ-5 голеадорів в історії команди у всіх турнірах.

Зазначимо, що після цього тріумфу "Ліверпулю" вдалося піднятися на п'яте місце у турнірній таблиці АПЛ. Від "Тоттенхема" підопічні Юргена Клоппа відстають на три очки, а від "Юнайтед" – на сім. При цьому лондонці провели на одну гру більше.

Як повідомляв OBOZREVATEL, лондонський "Арсенал" з українцем Олександром Зінченком у складі здійснив неймовірний камбек у матчі з "Борнмутом", забивши переможний гол на останній хвилині компенсованого часу. При цьому наш співвітчизник встановив рекорд АПЛ.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!