"Арсеналу" забили на 10-й секунді матчу. Це другий найшвидший гол в історії АПЛ. Відео

14,8 т.
'Арсеналу' забили на 10-й секунді матчу. Це другий найшвидший гол в історії АПЛ. Відео

Данський півзахисник "Борнмута" Філіп Біллінг відзначився надшвидкісним голом у 26-му турі чемпіонату Англії у Прем'єр-лізі. 26-річний уродженець Копенгагена забив на 10-й секунді у матчі з "Арсеналом".

Після стартового свистка футболісти "Борнмута" швидко розіграли м'яч і в дві передачі дісталися чужого штрафного майданчика. Проникаючий пас у воротарську знайшов Біллінга, який у дотик відправив круглий снаряд у сітку.

Він зробив це на 9,11 секунди, що стало другим за швидкістю голом в історії АПЛ. Перше місце належить Шейну Лонгу ("Саутгемптон"), який розписався у воротах "Вотфорда" на 7,69 секунді навесні 2019-го.

Зазначимо, що зустріч завершилася перемогою "канонірів" з рахунком 3:2. Переможний м'яч на 7-й хвилині добув Райсс Нельсон.

Український захисник "Арсеналу" Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі та провів на полі всі 90 хвилин, отримавши одну з найкращих оцінок у команді. Портал Sofascore оцінив дії нашого співвітчизника у 7,7 бала. Найбільше у Мартіна Едегора (8,2).

Після цієї перемоги "Арсенал" набрав 63 очки, продовжуючи лідирувати до Прем'єр-ліги Англії.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!