МЮ влаштував гольову феєрію в Англії, а Роналду посварився з суддею. Відео

7,4 т.

Суперрезультативним вийшов матч 26-го туру англійської футбольної Прем'єр-ліги, в якому "Манчестер Юнайтед" обіграв у гостях "Лідс" – 4:2. "Червоні дияволи" під зливою обійшлися навіть без голів Кріштіану Роналду, а зірковий португалець відзначився лише жовтою карткою і був замінений.

Незважаючи на те, що "Лідс" посідає 15-те місце в таблиці, господарі під дощем дали справжній бій фавориту. У першому таймі Гаррі Магуайр та Бруну Фернандеш вивели гостей уперед, але на початку другого протягом двох хвилин Родріго (розкішним ударом) та Рафінья відновили рівновагу – 2:2.

Роналду не зміг цього вечора забити, почав нервуватися і отримав "гірчичник" за суперечки з суддею.

Роналду незадоволений арбітром.

Німецький тренер МЮ Ральф Рангнік вгадав із замінами. Перемогу його команді принесли колишній "гірник" Фред та 19-річний темношкірий шведський півзахисник Ентоні Еланга (на 70-й та 89-й хвилинах). Кріштіану ж замінили на 85-й, коли його партнери більше думали про захист і ледве не пропустили.

Кріштіану замінили.

Дивіться найцікавіші моменти видовищної гри.

Після цього успіху МЮ закріпився на четвертому рядку, відірвавшись від "Вест Гема" Андрія Ярмоленка на чотири очки. "Молотобійці" без українця не змогли обіграти "Ньюкасл" – 1:1. А "Манчестер Сіті" без нашого Олександра Зінченка поступився вдома "Тоттенгему" – 2:3, але залишився на чолі таблиці. Проте "Ліверпуль" наблизився після перемоги над "Норвічем" (3:1).

Як повідомляв OBOZREVATEL, Роналду на професійному рівні забиває 21-й рік поспіль. Свою серію він розпочав ще 2002-го року в "Спортингу".

Ми також писали про дорогий автопарк Кріштіану. Він його показав у фільмі про свою кохану Джорджину.