"Мілан" видав фантастичний матч у чемпіонаті Італії, вигравши з рахунком 7:0. Відео

5,9 т.
Гравці 'Мілана'

"Мілан" показав фантастичний футбол у виїзному матчі 36-го туру італійської Серії А проти "Торіно". Підопічні Стефано Пьолі відвантажили суперникам сім сухих голів.

У першому таймі ніщо не віщувало біди для господарів зустрічі. Вони двічі пропустили після точних ударів Тео Ернандеса і Франка Кессьє, але могли і забити після жахливої помилки півзахисника гостей Хакана Чалханоглу.

Тео Ернандес оформив дубль у ворота "Торіно"

А ось після перерви оборона "Торіно" перетворилася на прохідний двір. Гравці "Мілана" постійно опинялися на вигідних позиціях перед воротами і в більшості випадків своїх суперників не жаліли. Форвард "россонері" Анте Ребіч вийшов у стартовому складі і був практично непомітний в першу годину гри, але прокинувся після того, як рахунок став 4:0, і оформив хет-трик за 12 хвилин.

"Торіно" "Мілан" 0:7 (0:2, 0:5)

Голи: Ернандес, 19, 62, Кессьє, 26, Браїм Діас, 50, Ребіч, 67, 72, 79

"Торіно": Сірігу – Льянко, Бремер, Бонджорно – Сінго, Базеллі (Верді, 56), Мандрагора, Лінетті (Рінкон, 56), Родрігес (Ансальді, 56) – Заза, Бонаццолі

"Мілан": Доннарумма – Калабрія, Томорі, Кьяєр, Тео Ернандес (Далот, 69) – Беннасер (Мейте, 46), Кессьє – Кастільйо, Браїм Діас (Круніч, 63), Чалханоглу (Леа, 70) – Ребіч (Манджукіч, 80)

Підопічні Пьолі йдуть на третьому місці врівень з "Аталантою" Руслана Малиновського та мають хороші шанси на потрапляння в Лігу чемпіонів за два тури до закінчення чемпіонату.

Таблиця Серії А

Як повідомляв OBOZREVATEL, у попередньому матчі Серії А "Мілан" сенсаційно розгромив "Ювентус" з Кріштіану Роналду в битві за ЛЧ.