"Ювентус" із Кріштіану Роналду розгромно програв "Мілану" в битві за ЛЧ в Італії. Відео

23,1 т.
Кріштіану Роналду та його партнери по 'Ювентусу'

"Ювентус" був сенсаційно розгромлений "Міланом" (0:3) на своєму полі в матчі 35-го туру італійської Серії А, який мав велике значення в контексті боротьби за потрапляння в Лігу чемпіонів.

На 30-й хвилині перший стовідсотковий момент у поєдинку втратив Джорджо К'єлліні, який вистрибнув вище за всіх під час подачі кутового, але не влучив у порожній кут воріт Джанлуїджі Доннарумму. Рахунок було відкрито на першій доданій до першого тайму хвилині, коли Брахім Діас отримав м'яч у штрафному майданчику, підробив його собі під праву ногу і пробив у дальню дев'ятку.

На 58-й "Мілан" отримав чудову нагоду подвоїти перевагу, але Франк Кессі не реалізував пенальті. Ця невдача не засмутила гостей, які на 78-й і 82-й хвилинах забили ще по голу. Спочатку Анте Ребич відзначився чудовим дальнім ударом у "дев'ятку", а потім Фікайо Томорі замкнув головою подачу з кутового.

Зірковий форвард "Ювентуса" Кріштіану Роналду вийшов у стартовому складі і провів на полі весь матч, але нічим особливим себе проявити не зміг.

Поразка опустила туринців на п'яте місце в таблиці. Від четвертої позиції їх відділяє одне очко.

Таблиця Серії А

Як повідомляв OBOZREVATEL, українець Руслан Малиновський знову відзначився і допоміг "Аталанті" розгромити "Парму" з рахунком 5:2.