"Металіст" здійснив камбек у матчі з клубом УПЛ і вийшов в 1/8 фіналу Кубку України. Відео

4,3 т.
Металіст Десна результат огляд матчу 21 09 2021

"Металіст", який зараз виступає у Першій лізі України, вирвав путівку в 1/8 фіналу Кубку України завдяки вольовій перемозі над "Десною" з УПЛ. Поєдинок у Харкові закінчився з рахунком 2:1.

Команди подарували глядачам цікавий футбол з безліччю боротьби та небезпечних моментів. У першій половині зустрічі чернігівський клуб створював більше гостроти біля воріт господарів, постійно вибігаючи в контратаки.

Кілька разів "Металісту" відверто пощастило, а найбільш забійний шанс "Десна" втратила, коли не зуміла реалізувати вихід втрьох на одного голкіпера на 10-й хвилині. Гості все ж відзначилися перед перервою після того, як Вікентій Волошин скористався пасом Сергія Болбата й точно пробив під поперечину.

"Десна" відкрила рахунок у першому таймі

У другому таймі харків'яни заволоділи серйозною перевагою, яка вилилася в історичний забитий м'яч на 73-й хвилині. Це перший гол у виконанні англійця в українському футболі. Своє прізвище на табло запалив Кадім Харріс, який перейшов у клуб напередодні.

Харріс забив дебютний гол у дебютному матчі

Здавалося, що гра перейде в додатковий час, але захисник "Металіста" Олександр Мізюк зумів пробити голкіпера чернігівської команди потужним ударом з меж воротарського.

Жеребкування наступного раунду відбудеться в п'ятницю, 24 вересня, в Будинку футболу.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Динамо" є чинним володарем трофея. У фіналі Кубку України 2020/21 кияни здолали "Зорю".