Мессі приніс перемогу Аргентині на ЧС-2022, повторивши досягнення Марадони

18,2 т.

Збірна Аргентини перемогла команду Мексики у 2-му турі чемпіонату світу з футболу-2022. Зустріч групи С на стадіоні "Лусаїл Іконік" у Лусаїлі завершилася з рахунком 2:0.

Перший тайм не радував уболівальників видовищністю, зате ряснів грубістю і фолами. Аргентина виглядала абсолютно розгубленою і нічого не могла вдіяти з потужною мексиканською обороною.

Все змінив гол Мессі у другому таймі. Отримавши прострільну передачу від Ді Марії нападник ПСЖ далеким ударом зміг прошити двох захисників. Очоа не бачив момент удару і не встиг витягнути м'яч, що влетів точно в нижній лівий кут.

Пропустивши гол Мексика почала розкриватися, почали з'являтися вільні зони та простір для швидких аргентинців, що дозволило на 87-й хвилині Енцо Фернандесу, отримавши передачу від Мессі, подвоїти перевагу.

Зазначимо, що у цій грі Лео зрівнявся з Марадоною за кількістю матчів на чемпіонатах світу. Для 35-річного аргентинця це 21-й матч на мундіалях.

Перемога збірної Аргентини дозволила їй набрати 3 очки та піднятися на другий рядок турнірної таблиці. У заключній зустрічі групового етапу на американців чекає матч із поляками.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше відбувся матч інших двох збірних у групі С. Польща обіграла команду Саудівської Аравії з рахунком 2:0. Усю гру зробив капітан поляків Роберт Левандовські.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!