Левандовські став героєм матчу і розплакався, здобувши першу перемогу для Польщі на ЧС-2022. Відео

15,6 т.

Збірна Польщі обіграла команду Саудівської Аравії у матчі 2-го туру чемпіонату світу з футболу-2022. Зустріч завершилась із рахунком 2:0.

Головним героєм зустрічі став Роберт Левандовські. 34-річний форвард "Барселони" вперше у кар'єрі відзначився результативною дією на мундіалях.

Саудівці створили багато моментів, не боялися грати першим номером, однак у них не все виходило, не завжди вдавалося реалізувати задуми. Водночас поляки дуже прагматично зіграли, використавши усі свої моменти.

На 39-й хвилині Левандовські віддав гольовий пас Петру Зелінському, а на 82-й хвилині забив сам, встановивши остаточний рахунок. Святкуючи взяття воріт, Роберт заплакав.

На 45-й хвилині Саудівська Аравія не реалізувала пенальті. Кристян Бєлік збив суперника у штрафному майданчику.

З точки бив хавбек саудівців Салем Аль-Досарі, але його удар відбив Шченсни. Потім голкіпер відбив і добивання від Мохаммеда Аль-Брейка, відправивши м'яч на кутовий.

Зазначимо, що перед грою фанати Саудівської Аравії тролили Роберта, розмістивши плакат із написом "Де Левандовскі?". Запитання "Де Мессі?" на банері було закреслено.

Нагадаємо, у 1-му турі команда з Близького Сходу сенсаційно обіграла Аргентину (2:1). Після матчу фанати саудівців скандували: "А де Мессі? Не видно його".

Після цієї перемоги збірна Польщі із 4 очками лідирує у групі А.

Нагадаємо, що у першому турі Польща зіграла внічию з Мексикою. У заключній грі групового етапу поляки 30 листопада поборються з аргентинцями. Початок о 21:00.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!