Мессі втратив перемогу для Аргентини на ЧС-2018

57,9 т.

Збірна Аргентини втратила перемогу в поєдинку групи D проти команди Ісландії. Зустріч в Москві на "Відкриття Арені" завершилась з рахунком 1:1.

У першому таймі ісландці абсолютно впевнено протистояли безумовним фаворитам, незважаючи на бентежний початок зустрічі. Вже на 19-й хвилині Агуеро зловив м'яч на п'ятачку, смикнув захисника в сторону і точно пробив згори.

Футболістам з Ісландії виявилося достатньо 4 хвилин, щоб відігратися. В аргентинській штрафний виникла паніка, від Сігурдссона пройшли два два найнебезпечніших кросу, Фіннбогассон забрав другий відскік і додав м'яч в сітку - 1:1.

Ключовий епізод стався у другому таймі. Було помітно, що збірна Ісландії здала фізично. На 63-й хвилині ісландський захисник штовхнув Месу і арбітр призначив пенальті, який Мессі не зміг забити.

Несильний удар зоряного форварда "Барселони" відбив голкіпер острів'ян Халльдоурссон. Час, що залишився пройшов під штурм аргентинських гравців, але на рахунок це не вплинуло.

Читайте: ЧС 2018: календар, результати і турнірна таблиця

Свій наступний поєдинок підопічні Хорхе Сампаолі проведуть 21 червня проти Хорватії. Початок о 21:00.

Раніше збірна Франції в складному матчі змогла обіграти команду Австралії. Поєдинок групи С завершився з рахунком 2:1.