Мессі вдарив суперника по голові й отримав перше вилучення в клубній кар'єрі. Відео

Гравці 'Барселони' намагаються оскаржити вилучення Мессі

Зірка "Барселони" Ліонель Мессі заробив перше вилучення в клубній кар'єрі за хамську поведінку в фіналі Суперкубка Іспанії проти "Атлетика" з Більбао.

На 120-й хвилині овертайму його команда програвала з рахунком 2:3 та проводила одну з останніх атак у поєдинку. Аргентинець віддав передачу на фланг і хотів зробити забігання в сторону штрафного майданчика суперників, проте один із гравців баскського клубу став у нього на шляху.

Це вивело Мессі з рівноваги, внаслідок чого він вдарив свого опонента в потилицю. Після перегляду відеоповтору головний арбітр зустрічі показав Ліонелю пряму червону картку, яка стала для нього першою в 753 зустрічах за "Барселону".

Зазначимо, що на рахунку аргентинця є два вилучення в складі національної збірної. У 2005 році його вигнали через хвилину після дебютного виходу на поле в кольорах рідної країни у товариському поєдинку проти Угорщини, а 2019-го Мессі отримав червону картку в матчі за третє місце на Кубку Америки.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Барселона" сенсаційно програла у фіналі Суперкубка Іспанії.