Мессі провів феноменальний матч у відборі на ЧС-2022 і побив рекорд Пеле. Відео

7,3 т.
Мессі забив 79 голів за збірну Аргентини

Зірковий нападник Ліонель Мессі приніс розгромну перемогу збірній Аргентини в матчі 10-го туру відбору на ЧС-2022 проти Болівії з рахунком 3:0. Футболіст ПСЖ показав феноменальну гру, записавши до свого активу всі три голи в поєдинку.

Як повідомляє видання Reuters, це дозволило Мессі обійти Короля футболу Пеле та стати найкращим бомбардиром серед південноамериканських національних команд. Форвард відзначився вже 79 забитими м'ячами.

На 14-й хвилині Ліонель отримав "круглого" недалеко від штрафного майданчика, прокинув захисникові між ніг і точно пробив у дальній кут із 20 метрів. Після перерви аргентинець ще двічі запалив своє ім'я на табло: спочатку він з другої спроби відправив м'яч у сітку ударом із лінії воротарського, а потім встановив остаточний рахунок, зігравши на добиванні.

Цей хет-трик став для Мессі вже сьомим за збірну і дозволив йому на два голи обійти Пеле в списку найкращих бомбардирів в історії південноамериканського міжнародного футболу.

Аргентина посідає друге місце у відбірковому турнірі слідом за Бразилією, маючи в своєму активі 18 очок проти 24 у лідерів кваліфікації.

Таблиця південноамериканського відбору на ЧС-2022

Як повідомляв OBOZREVATEL, недавній матч між цими двома національними командами був зірваний поліцією. Працівники правоохоронних органів вибігли на поле та забрали з нього декількох аргентинських футболістів. Гравці порушили коронавірусні правила в'їзду в країну.