Матч збірної України увійшов до сімки найкращих на Євро-2020. Відео

3 хвилини
6,1 т.
Дюмфріс приніс Нідерландам перемогу над Україною

Матч першого туру Євро-2020 між Нідерландами та Україною потрапив до сімки найкращих на чемпіонаті. Поєдинок, який відбувся 13 червня на "Амстердам Арені", закінчився прикрою поразкою підопічних Андрія Шевченка з рахунком 2:3.

На офіційному сайті УЄФА нагадали, що перший тайм зустрічі пройшов без забитих м'ячів завдяки впевненій грі українського голкіпера Георгія Бущана, а після перерви господарі поля двічі засмутили нашого воротаря. Нашій команді несподівано вдалося швидко відігратися завдяки голам Андрія Ярмоленка та Романа Яремчука, але точний удар Дензела Дюмфріса приніс Нідерландам перемогу.

Повністю список найкращих матчів Євро-2020 має такий вигляд:

1. Нідерланди – Україна 3:2 (13.06, 1-й тур)

2. Португалія – Німеччина 2:4 (19.06, 2-й тур)

3. Німеччина – Угорщина 2:2 (23.06, 3-й тур)

4. Хорватія – Іспанія 3:5 після овертайму (28.06, 1/8 фіналу)

5. Франція – Швейцарія 3:3, після пенальті 4:5 (28.06, 1/8 фіналу)

6. Бельгія – Італія 1:2 (02.07, 1/4 фіналу)

7. Італія – Іспанія 1:1, після пенальті 4:2 (06.07, 1/2 фіналу)

Нагадаємо, що збірна України вперше в своїй історії вийшла у чвертьфінал Євро-2020, після чого розгромно програла майбутнім фіналістам англійцям з рахунком 0:4. У вирішальному поєдинку перемогу на чемпіонаті Європи оформила Італія, яка здолала родоначальників футболу в серії пенальті.

Як повідомляв OBOZREVATEL, гол Ярмоленка у ворота Нідерландів претендує на звання найкращого на континентальній першості.