"Матч ТВ" через прапори України зупинив показ футболу та "пробив чергове дно". Відеофакт

3 хвилини
34,8 т.
Німецькі футболісти підтримали Україну

Російський канал "Матч ТВ" зупинив показ гри 28-го туру чемпіонату Німеччини з футболу у Бундеслізі між "Боруссією" з Менхенгладбаха та "Майнца" (1:1) вже на 9-й хвилині. Під час трансляції в кадр постійно потрапляли українські прапори на трибунах та "Stop war" i "Stand with Ukraine" на рекламних електронних панелях по обидва боки поля.

Банер з прапором України біля брівки навпроти центру поля.

Як пишуть російські вболівальники, з 9 хвилин гри, 7 показували одні й самі кадри трибун, записані перед стартовим свистком.

7 хвилин показували глядачів на трибунах

Організатори помістили прапор України в центрі рекламного щита, що йде вздовж брівки, і ця частина практично не змінювалася, на відміну від реклами на інших сегментах.

Оператори "Матча" дуже намагалися 9 хвилин не показувати центральну частину поля і включали картинку, тільки коли м'яч був поблизу або всередині одного зі штрафних, весь інший час демонструючи одні й ті ж кадри трибун, але через 9 хвилин цієї героїчної боротьби зі здоровим глуздом таки здалися.