Матч "Шахтаря" в УПЛ завершився з рахунком 7:0. Відео

13,3 т.
Матч 'Шахтаря' в УПЛ завершився з рахунком 7:0. Відео

Донецький "Шахтар" у матчі 16-го туру чемпіонату України з футболу у Прем'єр-лізі обіграв харківський "Металіст 1925". Поєдинок у Харкові завершився з рахунком 0:7.

Підопічні Ігора Йовічевіча всі 90 хвилин повністю домінували на полі, не залишивши нічого від захисту господарів.

Вже після першого тайму "гірники" зусиллями Зубкова, Михайличенка та Траоре вели з рахунком 4:0. Після перерви розгром продовжився.

Окремо варто відзначити гол "дебютанта" "Шахтаря" Ярослава Ракицького, який наддалеким ударом встановив остаточний результат.

Ця перемога дозволила "Шахтарю" у турнірній таблиці зрівнятися з лідируючим "Дніпром-1", який напередодні сенсаційно оступився у грі проти "Олександрії" (2:2).

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!