Матч "Манчестер Юнайтед" у чемпіонаті Англії закінчився неймовірною сенсацією. Відео

Гравець 'Шеффілда' святкує гол у ворота 'Манчестер Юнайтед'

"Манчестер Юнайтед" сенсаційно програв головному аутсайдеру англійської Прем'єр-ліги "Шеффілд Юнайтед" на своєму полі з рахунком 1:2 і втратив шанс хоча б тимчасово очолити таблицю.

Перший момент у матчі змарнував нападник господарів Маркус Решфорд, а вже в одній з наступних атак андердогам вдалося несподівано відкрити рахунок після подачі з кута поля і помилки голкіпера Давида де Хеа на виході.

Незабаром підопічні Оле Гуннара Сульшера в схожій манері все ж відправили м'яч у сітку, але гол не був зарахований через зафіксований напад на воротаря.

У другій половині "Манчестер Юнайтед" намагався чинити тиск на "Шеффілд", але до по-справжньому небезпечних моментів справа не доходила. Господарі таки зрівняли рахунок після ще одного кутового зусиллями Гаррі Магуайра і, здавалося, підуть дотискати своїх суперників, але вийшло навпаки.

На 74-й хвилині після метушні у штрафному майданчику "МЮ" гості завдали удару по воротах, і м'яч після рикошету від захисника і поперечини опинився за лінією. Надалі підопічні Сульшера лише випадково могли врятувати нічию, але реальної загрози воротам "Шеффілда" їм створити не вдалося.

На рахунку "Манчестера" залишилося 40 очок після 20 турів. Лідирують в АПЛ сусіди "Юнайтед" з "МанСіті", які набрали 41 пункт за підсумками 19 матчів. Що стосується гостей, то для них ця перемога стала лише другою в 20 поєдинках. Вони набрали 8 очок і залишаються на останньому місці з 10-очковим відставанням від рятівної 17 позиції.

Таблиця АПЛ

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Ліверпуль" сенсаційно програв "Бернлі" і перервав серію, яка тривала 68 матчів.