"Шахтар" з рахунком 5:0 здобув перемогу в УПЛ

12,6 т.
Маріуполь Шахтар

Донецький "Шахтар" у поєдинку 8-го туру чемпіонату України з футболу в Прем'єр-лізі з рахунком 5:0 обіграв в гостях "Маріуполь". Зустріч відбулася на нейтральному полі стадіону "Колос" в селі Ковалівка, Київської області.

Матч почався з атак гостей, які володіли ігровою та територіальною перевагою, та відкрили рахунок уже на 18-й хвилині. Вперше в своїй донецькiй кар'єрі гол забив Данило Сікан, скориставшись відскоком в штрафному майданчику.

На 20-й хвилині Мудрик подвоїв перевагу, замкнувши фланговий простріл Юхима Коноплі.

У другій половині розгром господарів продовжився. Була помітна істотна різниця в класі, яка втілилася в три голи.

На 53-й хвилині Конопля оформив другий результативний пас, після якого Тете відправив м'яч головою у дальній кут.

У кінцівці гри з інтервалом в три хвилини зробив дубль Судаков. Другий свій гол футболіст збірної України забив після третього ассиста від все того ж Коноплі.

"Маріуполь" – "Шахтар" 0: 5 (0: 2, 0: 3)

Голи: 0: 1 – 18 Сікан, 0: 2 – 20 Мудрик, 0: 3 – 53 Тете, 0: 4 – 77 Судаков, 0: 5 – 80 Судаков.

Маріуполь – Кудрик, Петерман (Філонов, 67), Микицей, Царюк (Поталов, 46), Козішкурт (Степаненко, 62), Плакса, Клименко (Савін, 46), Козицький, Кошкош, Недес, Махиня.

Шахтар – Пятов, Конопля, Віта, Марлон (Бондар, 59), Корнієнко, Алан Патрік (Судаков, 59), Бондаренко, Степаненко (Маркос Антоніо, 59), Тете, Мудрик (Соломон, 63), Сікан.

Попередження: Микицей (90).

Свій наступний матч у Прем'єр-лізі України "Шахтар" проведе 25 вересня проти "Вереса".

Як повідомляв OBOZREVATEL, в попередньому турі УПЛ "гірники" легко розібралися з чернігівської "Десною".

У середу "Шахтар" провів стартовий поєдинок в новому сезоні Ліги чемпіонів. Підопічні Де Дзербі сенсаційно поступилися молдавському "Шерифу".