"Манчестер Юнайтед" розгромив суперника з рахунком 9:0 у чемпіонаті Англії. Відео

Гравці 'Манчестер Юнайтед' святкують гол

"Манчестер Юнайтед" знищив "Саутгемптон" в домашньому матчі 22-го туру англійської Прем'єр-ліги, забивши дев'ять "сухих" голів у ворота гостей (9:0).

Підопічні Оле Гуннара Сульшера вже на другій хвилині залишилися в більшості після того, як футболіст "святих" зіграв прямою ногою в коліно Скотту Мактомінею та отримав пряму червону картку. "МЮ" відзначився чотири рази ще до перерви, знявши всі питання про переможця двобою.

У другій половині господарі не збиралися заспокоюватися. "Червоні дияволи" забили ще двічі, а потім "Саутгемптон" заробив ще одне вилучення за фол останньої надії. В останні п'ять хвилин "Манчестер Юнайтед" тричі відправив м'яч у сітку воріт гостей, скориставшись тим, що суперники вже кинули грати.

Відзначимо, що "святі" у другому сезоні АПЛ поспіль програли з рахунком 0:9. Раніше вони в домашньому матчі поступилися "Лестеру", за схожим сценарієм залишившись у меншості на початку зустрічі.

Перемога дозволила "МЮ" наздогнати "Манчестер Сіті", який лідирує в таблиці, проте у команди Олександра Зінченка є дві гри в запасі.

Таблиця АПЛ

Як повідомляв OBOZREVATEL, недавно "червоні дияволи" зазнали сенсаційної поразки в матчі з головним аутсайдером АПЛ.