Малиновський зробив дубль у Лізі Європи та показав напис "No war in Ukraine"

525
Руслан Малиновський

Український півзахисник італійської "Аталанти Руслан Малиновський відзначився двома забитими м'ячами у матчі Ліги Європи проти "Олімпіакоса". Матч завершився з рахунком 3:0.

На 67-й хвилині при рахунку 1:0 футболіст збірної України отримав довгу передачу від Тена Копмейнерса і потужно пробив під перекладину, не залишивши воротарю жодного шансу.

Одразу після цього він зняв ігрову футболку. Під нею опинилася друга, де було написано: "No war in Ukraine" (Ні війні в Україні").

На 69-й хвилині 28-річний українець оформив дубль. Гольову передачу зробив нападник Жеремі Бога.

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні українець Роман Яремчук став головним героєм поєдинку Ліги чемпіонів у Лісабоні. 26-річний уродженець Львова вийшов на заміну на 62-й хвилині у матчі з "Аяксом", а через 10 хвилин відзначився забитим голом.

Наш співвітчизник вдало зіграв на добиванні, відправивши м'яч головою у порожні ворота. Святкуючи свій успіх, Яремчук зняв ігрову футболку, під якою опинилася друга з тризубом на грудях.

Роман показав це всім трибунам, потім поцілував символ нашої країни.

Рефері згідно з правилами футболу все одно розцінив це як неспортивну поведінку, показавши українцю жовту картку.