Малиновський провів чудовий матч за "Аталанту". Відео

20,3 т.
Руслан Малиновського

Український півзахисник "Аталанти" Руслан Малиновський відзначився результативною передачею в матчі 34-го туру чемпіонату Італії проти "Сассуоло".

27-річний футболіст збірної України вийшов в стартовому складі і на 32-й хвилині асистував Робіну Гозенсу. Наш співвітчизник парашутом зробив накид на партнера, який відкрив рахунок в грі.

Для Руслана це стало сьомою результативною дією поспіль в Серії А. На рахунку Малиновського 6 голів (1 з пенальті) і 10 гольових передач в 32 поєдинках поточного сезону.

Матч завершився з рахунком 1:1. На 52-й хвилині Доменіко Берарді з пенальті забив гол у відповідь.

"Аталанта" з 69 очками йде другою, відстаючи від "Інтера" на 13 пунктів. Міланський клуб достроково оформив чемпіонство і став недосяжний для переслідувачів.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 27 квітня Малиновський потрапив в символічні збірні 33-го туру італійської Серії А за версіями двох статистичних порталів.