Малиновський перевернув матч Ліги Європи, за 2 хвилини забивши гол та зробивши асист. Відео

234,8 т.
Руслан Малиновський

Український півзахисник італійської "Аталанти" Руслан Малиновський провів феєричний матч Ліги Європи проти німецького "Баєра". Поєдинок на стадіоні "Атлеті Адзуррі д'Італія" у Бергамо завершився перемогою 3:2 на користь господарів.

28-річний футболіст збірної України вийшов у стартовому складі та зіграв найважливішу роль у переможному результаті.

На 23-й хвилині Руслан за рахунку 0:1 отримав шикарний пас від Фройлера, відігрався з Муріелем та ідеально пробив у кут, а через 2 хвилини наш співвітчизник відзначився гольовою передачею.

Толої протягнув м'яча вперед і віддав на українця, той кинув далі на хід Муріелю, який спокійно пробив у кут.

На цьому успішні дії Малиновського не закінчились. На 49-й хвилині український гравець знову відзначився асистом та допоміг Муріелю оформити дубль.

Зазначимо, що на матчі на трибунах уболівальники розгорнули дивний банер, на якому українець Малиновський та його російський одноклубник Олексій Міранчук тримаються за руки як друзі.

Цей забитий м'яч став для Руслана 29-м за 118 матчів, проведених за італійський клуб. Також в активі українського гравця 22 результативні передачі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 24 лютого Малиновський відзначився двома забитими м'ячами у матчі Ліги Європи проти "Олімпіакосу". Матч завершився з рахунком 3:0.

Одразу після цього він зняв ігрову футболку. Під нею була друга, де було написано: "No war in Ukraine"(Ні війні в Україні").