Вистачило 12 хвилин. Малиновський чудово дебютував у новому сезоні Серії А. Відео

113,8 т.
Руслан Малиновський

Український півзахисник "Аталанти" Руслан Малиновський віддав гольову передачу у стартовому турі чемпіонату Італії з футболу у Серії А. Лідер збірної України відзначився у поєдинку проти "Сампдорії" (2:0).

29-річний хавбек на 84-й хвилині замінив Маріо Пашаліча, а на 96-й асистував Адемолі Лукману, який зробив рахунок 2:0.

Після перехоплення у центрі поля Малиновський пробіг із м'ячем половину поля, віддавши на хід вільному партнеру. Руслан чекав, що Лукман поверне йому м'яч під удар, але 24-річний англієць нігерійського походження вирішив зробити все сам.

Авторитетні статистичні портали Whoscored та Sofascore виставили нашому співвітчизнику середні оцінки: 6,6 та 7,0 відповідно.

Минулого сезону в італійському чемпіонаті Малиновський провів 41 гру за "Аталанту". В активі українця 10 голів та 7 асистів.

Кілька місяців тому ЗМІ повідомляли, що Малиновський може стати розмінною монетою у трансфері "Аталанти".

Зазначимо, що у березні цього року Малиновський провів феєричний матч Ліги Європи проти німецького "Байєра".

Руслан Малиновський забив гол у Лізі Європи.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber . Не ведіться на фейки!