"Мали перемагати 5-0": тренер "Шахтаря" пояснив невдачу у грі з "Шерифом"

5,6 т.
'Мали перемагати 5-0': тренер 'Шахтаря' пояснив невдачу у грі з 'Шерифом'

Після матчу футбольної Ліги чемпіонів, у якому "Шахтар" та "Шериф" зіграли внічию 1:1, головний тренер донецької команди Роберто Де Дзербі поділився своїми враженнями від побаченого. Італійський фахівець був розчарований тим, що його підопічні так і не змогли здобути бодай одну перемогу в турнірі.

У спілкуванні з журналістами наставник "гірників" висловив упевненість у перевазі "Шахтаря", проте покритикував своїх футболістів.

"Ми повинні були перемагати з рахунком 5:0, адже мали багато шансів забити. Але якщо ви думаєте по-іншому, я все одно поважаю вашу думку... У першому таймі "Шериф" чекав на нас в обороні, тому нам було важко знайти вільні зони, але ми домінували на полі.

Роберто Де Дзербі біля поля під час матчу.

Після перерви "Шериф" висунувся на 20-30 метрів уперед і ми менше домінували. Але ми отримали змогу більше грати в глибину. Ми створили багато шансів забити в обох таймах, але не використали їх.

У цьому й полягає проблема: ти маєш забивати, коли потрібно "закрити" матч. Якщо ж ти цього не робиш, матч лишається "відкритим" до кінця. Я не пам'ятаю ударів "Шерифа". А на останній секунді ми пропустили гол через помилку", – підсумував Де Дзербі.

"Шахтар" проти "Шерифа".

Також Роберто похвалив молодих Судакова та Бондаренка, побачивши прогрес у їхніх діях. А заміну воротаря на 85-й хвилині пояснив бажанням дати Шевченку зіграти в Лізі чемпіонів хоча б кілька хвилин: мовляв, старанністю на тренуваннях він на це заслужив.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Мессі побив вічний рекорд Пеле: результати Ліги чемпіонів 7 грудня.

Ми писали, як втілилися всі муки "Шахтаря" до Ліги чемпіонів в одному матчі з "Шерифом".