Майже 5 мільйонів українців стежили за матчем Євро-2020 проти Нідерландів на "Україні"

1,8 т.
Андрій Ярмоленко (по центру) після вирішального гол в матчі

Стартовий матч збірної України на Євро-2020 проти Нідерландів викликав величезний інтерес серед наших співвітчизників. Поєдинок, який пройшов 13 червня на "Амстердам арені", закінчився мінімальною поразкою підопічних Андрія Шевченка з рахунком 3:2 і зібрав біля телеекранів 4 481 128 уболівальників, які спостерігали за прямою трансляцією на загальнонаціональному каналі "Україна".

Крім того, ця подія стала найкращою програмою дня за всіма основними аудиторіями і дозволила каналу посісти перше місце серед усіх вітчизняних за всіма основними аудиторіями. Кожен сьомий глядач ТБ або кожен третій з тих, у кого був увімкнений телевізор під час гри на чемпіонаті Європи, дивився саме "Україну".

Нагадаємо, що наша команда закінчила перший тайм внічию 0:0 і пропустила два швидких голи на початку другого. На 75-й і 79-й хвилинах підопічним Шевченка вдалося зрівняти рахунок, але в кінцівці Нідерланди все ж зуміли вирвати перемогу. Таким чином матч збірних встановив унікальне досягнення в історії чемпіонатів Європи.

Яремчук зрівняв рахунок
Дюмфріс приніс перемогу Нідерландам

В іншому матчі групи C Австрія обіграла Північну Македонію з рахунком 3:1. У наступному турі Україна зустрінеться з другими (17 червня), а в заключному поєдинку – з першими (21 червня).

Групи Євро-2020
Розклад групового етапу Євро-2020.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Шевченко прокоментував поразку в протистоянні з Нідерландами, а Андрій Ярмоленко звернувся до вболівальників.

Російський журналіст Олексій Андронов відсвяткував гол нашої команди у ворота "помаранчевих" слоганом "Слава Україні!"