Лунін сенсаційно вийшов у старті, пропустивши безглуздий гол на 13-й хвилині. "Реал" програв. Відео

53,7 т.
Лунін Мальорка Реал

Український воротар іспанського "Реала" Андрій Лунін невдало провів свій матч 20-го туру у Ла Лізі. 23-річний футболіст збірної України вимушено посів місце у воротах у стартовому складі на гру з "Мальоркою". Основний голкіпер "вершкових" Тібо Куртуа отримав травму на розминці.

Вже на 13-й хвилині українець пропустив гол. Після довгої позиційної атаки була передача в штрафний майданчик, яка знайшла Ведата Мурікі. М'яч від його голови за неймовірною траєкторією перелетів через Андрія.

Пізніше режисери показали другий повтор, на якому було видно, що круглий снаряд влетів у сітку від потилиці захисника. Статистики переписали взяття воріт на гравця "Реала" Начо Фернандеса.

Зустріч так і завершилася з рахунком 1:0 на користь "Мальорки". На 59-й хвилині "Реал" міг зрівняти рахунок, але Асенсіо не забив пенальті.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Лунін перейшов до Реалу у 2018 році. За цей час зіграв у 12 матчах у всіх турнірах, пропустивши 10 м'ячів. Також Андрій одного разу отримав жовту картку.

Влітку минулого року український воротар посів перше місце в топ-10 найкращих сейвів у сезоні серед тих, що були зроблені після виходу сам-на-сам.

У серпні Лунін разом із "Реалом" обіграв франкфуртський "Айнтрахт" та завоював Суперкубок УЄФА.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!