Луческу накричав на Бущана після матчу "Динамо" – "Брюгге". Момент потрапив на відео

Георгій Бущан

Головний тренер київського "Динамо" Мірча Луческу залишився вкрай незадоволений діями голкіпера команди Георгія Бущана в моменті з голом "Брюгге" (1:1) в першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи.

Після фінального свистка румунський фахівець не став йти в підтрибунне приміщення та дочекався своїх підопічних. Побачивши воротаря, Містер почав кричати на нього, а потім поставив коротке запитання: "Як може бути таке?"

Це відео можна подивитися, якщо перейти за посиланням.

На післяматчевій пресконференції Луческу не приховував свого розчарування від підсумкового результату зустрічі. Він висловив претензії Бущану, оскільки перед поєдинком просив його виходити з воріт і вибивати м'яч кулаком.

Нагадаємо, що "Динамо" відкрило рахунок в середині другого тайму, але буквально через п'ять хвилин пропустило після подачі кутового та втратило перемогу в матчі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в "Брюгге" запідозрили МОЗ України в шахрайстві через додаткове тестування бельгійців на коронавірус.