"Ліверпуль" зазнав несподіваної поразки і перервав серію, яка тривала 37 років. Відео

Гравці 'Брайтона' святкують гол

"Ліверпуль" сенсаційно програв "Брайтону" в домашньому матчі 22-го туру англійської Прем'єр-ліги (АПЛ) з рахунком 0:1.

Підопічні Юргена Клоппа, коефіцієнт на перемогу яких становив 1,40, не змогли підтвердити реноме фаворита і поступилися супернику навіть за статистичними показниками. "Червоні" хоч і створили перший момент у поєдинку, коли Мохаммед Салах пробив вище воріт після виходу віч-на-віч із голкіпером, але після цього довго не могли знайти свою гру.

Гості кілька разів небезпечно атакували, а на старті другої половини зуміли навіть вийти вперед після скидки головою і точного удару з меж штрафного майданчика у виконанні Стівена Альзате. Як виявилося, цей гол став єдиним у матчі.

"Ліверпуль" мав шанс відігратися, але Салах знову не використав хорошу можливість, пробивши неточно з дуже вигідної позиції. Відзначимо, що перший удар у площину воріт суперника підопічні Клоппа завдали лише на 76-й хвилині.

"Брайтон" вперше за 37 років виграв у "Ліверпуля" на його полі.

"Ліверпуль" програв "Брайтону" вдома вперше за 37 років

Тепер "червоні" відстають лідируючого "Манчестер Сіті" на 7 очок при тому, що "городяни" мають гру в запасі. У неділю, 7 лютого, команди зустрінуться на полі підопічних Клоппа.

Таблиця АПЛ

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше "Ліверпуль" сенсаційно поступився в домашньому матчі "Бернлі" і перервав неймовірну серію, яка тривала 68 матчів.