"Ліверпуль" сенсаційно програв і перервав серію, яка тривала 68 матчів. Відео

Садіо Мане в оточенні гравців 'Бернлі'

"Ліверпуль" сенсаційно програв "Бернлі" з рахунком 0:1 у матчі 19-го туру англійської Прем'єр-ліги і перервав серію з 68 домашніх матчів без поразок, яка почалася ще в квітні 2017 року.

Господарі домінували під час усього поєдинку, маючи значну перевагу у володінні м'ячем (78 на 22), в ударах (27 проти 6 всього, 6 проти 4 у площину воріт) і кутових (12:0) та за іншими показниками, але все одно не зуміли відзначитися хоча б один раз. Головний момент "Ліверпуля" в першому таймі змарнував Дівок Орігі, який вийшов віч-на-віч з голкіпером після помилки захисника, але пробив у поперечину.

У другій половині зустрічі підопічні Юргена Клоппа продовжили тиск і створили кілька небезпечних моментів за участю Мохаммеда Салаха і Садіо Мане, але забити єдиний гол вдалося саме гостям. "Бернлі" виграв боротьбу неподалік від штрафного майданчика суперника, в результаті чого нападник Ешлі Барнс опинився перед голкіпером Аліссон. Він прокинув м'яч собі на хід і був збитий з ніг – суддя негайно призначив пенальті, яке реалізував сам Барнс.

68-матчева безпрограшна серія "Ліверпуля" була другою найдовшою в історії вищих англійських дивізіонів. Рекорд належить "Челсі", який не знав гіркоти поразок у 86 поєдинках поспіль (серія закінчилася в жовтні 2008 року).

Рекорд за кількістю домашніх матчів без поразок поспіль належить "Челсі"

Як повідомляв OBOZREVATEL, у попередньому турі підопічні Юргена Клоппа зіграли внічию з "Манчестер Юнайтед" в головному матчі першого кола АПЛ.