"Ліверпуль" програв "Челсі" і встановив історичний антирекорд клубу. Відео

Мейсон Маунт (праворуч) забив єдиний гол 'Ліверпулю'

"Ліверпуль" програв "Челсі" в англійській Прем'єр-лізі з рахунком 0:1 і встановив історичний антирекорд клубу, зазнавши п'яти домашніх поразок поспіль вперше з моменту заснування в 1892 році.

Як повідомляється на Twitter-каналі OptaJoe, підопічні Юргена Клоппа також стали першими чинними чемпіонами Англії, які програли стільки домашніх поєдинків поспіль.

"Ліверпуль" встановив антирекорд клубу

Гості впевненіше розпочали зустріч і майже відразу ж взяли м'яч під свій контроль, захопивши ініціативу. "Ліверпуль" сильно не пресингував і давав "синім" розігрувати атаки.

Перший момент у матчі не використав нападник "Челсі" Тімо Вернер, не зумівши перекинути голкіпера Аліссона з близької відстані. В середині першого тайму німець мав ще один шанс відзначитися. Він отримав пас на хід, прокинув ігровий снаряд повз воротаря і відправив його в порожні ворота, але суддя зафіксував суперечливий офсайд після відеоперегляду цього епізоду.

Гостям все ж вдалося забити перед перервою після сольного проходу півзахисника Мейсона Маунта, який опинився з м'ячем перед штрафним майданчиком "червоних", змістився в центр і точно пробив у дальній кут.

У другій половині ситуація на полі не змінилася. "Ліверпуль" все так же мав проблеми з грою в нападі, а "Челсі" впевнено контролював хід зустрічі. Свій перший удар у площину воріт суперників підопічні Юргена Клоппа завдали лише на 85-й хвилині матчу, тому немає нічого дивного, що господарі зазнали чергової поразки.

"Сині" піднялися на четверту позицію з 47 очками після 27 турів. "Вест Хем" і "Евертон" можуть обігнати їх, якщо виграють свої перенесені поєдинки. "Ліверпуль" опустився на сьому позицію і відстає від "Челсі" на чотири пункти.