Ліга чемпіонів: "Барселона" зіграла внічию з "Наполі", а "Баварія" обіграла "Челсі"

57,7 т.
Ліга чемпіонів: 'Барселона' зіграла внічию з 'Наполі', а 'Баварія' обіграла 'Челсі'

У перших матчах 1/8 фіналу Ліги чемпіонів італійський "Наполі" зіграв удома внічию з іспанською "Барселоною" (1:1), а німецька "Баварія" в Лондоні розгромила "Челсі" (3:0).

"Барселона" на неаполітанському стадіоні "Сан-Паоло" з перших секунд захопила ініціативу, змусивши суперника сидіти дуже глибоко на своїй половині за лінією м'яча. Незважаючи на територіальну перевагу, довгий розіграш "синьо-гранатових" пів тайма не призводив до логічного завершення.

Наполі - Барселона

На 30-й хвилині найгостріший випад господарів приніс успіх. Зелінський віддав пас Мертенсу, після чого Дріс потужним ударом відправив шкіряну сферу чітко в кут воріт тер Штегена.

У кінцівці тайму неаполітанці періодично намагалися підривати блискавичними контратаками, і це приносило успіх. Не завжди вдавалося пробити по воротах, але загострювати ситуацію виходило.

На 57-й хвилині Бускетс все-таки вдалося розірвати всю оборону "Наполі". Серхіо відпасував на Семеду, Нелсон чітко віддав на Грізманна, який зрівняв рахунок – 1:1.

У кінцівці свою команду підвів Артуро Відаль. Чилієць на 89-й хвилині отримав дві поспіль жовті картки (за фол і за неспортивну поведінку) і був видалений.

А через пару миттєвостей травму отримав Жирар Піке, який приземляючись, пошкодив гомілкостоп.

"Наполі" Італія – "Барселона" Іспанія 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 – 30 Мертенс, 1:1 – 57 Грізманн.

Наполі – Оспіна, Максимович, Маріу Руй, Ді Лоренцо, Манолас, Зелінський, Фабіан Руїс, Лоренцо Інсіньє, Демме (Аллан, 80), Кальєхон (Политано, 74), Мертенс (Милик, 54).

Барселона – тер Штеген, Умтіті, Семеду, Піке (Лангле, 90), Фірпо, де Йонг, Відаль, Ракітіч (Артур, 56), Бускетс, Грізманн (Фаті, 87), Мессі.

Попередження: Бускетс (49), Лоренцо Інсіньє (61), Мессі (66), Грізманн (83), Маріу Руй (89), Відаль (89).

Вилучення: Відаль (89).

Схожа ситуація розгорталася і в паралельному матчі на "Стемфорд Брідж". "Баварія" побільше володіла м'ячем, але "Челсі" грає грамотно, намагаючись дістати суперника на контратаці.

Челсі - Баварія

Розв'язка наступила в дебюті другого тайму, коли з інтервалом у декілька хвилин Гнабрі зробив дубль.

На 51-й хвилині німецький івуарієць скористався тим, що послизнувся Аспілікуета, покотив на Левандовського, а Роберт не став скупитися і повернув Сержу на порожні ворота – 0:1.

А на 54-й Левандовскі виграв повітря в Аспілікуети, обігрався з Гнабрі і той послав м'яч у дальній кут – 0:2.

До кінця матчу "Челсі" так і не міг прийти до тями. "Баварія" відверто возила оборону лондонців і на 76-й хвилині оформила третій гол.

Обороні "Челсі" залишалося лише спостерігати, як Девіс пробіг по флангу, відпасував на Левандовського в центр, де поляку не становило жодних проблем вразити порожні ворота - 0:3.

"Челсі" Англія – "Баварія" Німеччина 0:3 (0:0, 0:3)

Голи: 0:1 – 51 Гнабрі, 0:2 – 54 Гнабрі, 0:3 – 76 Левандовскі.

Челсі – Кабальєро, Алонсо, Рюдігер, Крістенсен, Джеймс, Барклі (Вілліан, 61), Жоржиньо , Маунт, Ковачич, Аспілікуета (Педро, 73), Жиру (Абрахам, 61).

Баварія – Нойер, Боатенг, Алаба, Павар, Кіммі, Гнабрі (Толіссо, 85), Девіс, Алькантара (Горетцка, 90), Коман (Коутіньйо, 66), Левандовскі, Мюллер.

Попередження: Алькантара (45), Жоржиньо (49), Кіммі (49).

Вилучення: Алонсо (83).

Матчі-відповіді відбудуться 18 березня.

Читайте: Під загрозою смерті: фанати "Наполі" поставили ультиматум команді

Як повідомляв OBOZREVATEL, плей-офф ЛЧ стартував 18 лютого. Тиждень тому "Атлетіко" обіграв "Ліверпуль" (1:0), "Боруссія" була сильнішою ПСЖ (2:1), "Аталанта" вдома розгромила "Валенсію" (4:1), а "Лейпциг" обіграв "Тоттенхем" (1:0).

Нагадаємо, що англійський "Манчестер Сіті" виключений з Ліги чемпіонів на сезони 2020/2021 та 2021/2022.