Сенсація в Мадриді і шаленість у Дортмунді: результати Ліги чемпіонів 18 лютого

60,9 т.

Двома матчами в Іспанії і Німеччині в Європі стартував плей-оф Ліги чемпіонів. У перших матчах 1/8 фіналу "Атлетіко" обіграв "Ліверпуль" (1:0), а "Боруссія" була сильнішою ПСЖ (2:1).

У Мадриді "матрацники", які були фаворитами у букмекерів, вже на 4-й хвилині шокували чинного переможця турніру.

Фабіньо невдало зіграв на подачі кутового, мимоволі віддав пас на ногу Саулю, і для того не склало труднощів із близької відстані послати м'яч у ворота.

Після цього господарі віддали ініціативу супернику, проте незважаючи на тотальне володіння м'ячем, "Ліверпуль" не зміг створити жодного небезпечного моменту біля воріт Облака. У першому таймі "червоні" виглядали розгублено, так і не налагодивши гру в атаці.

У другій половині підопічні Сімеоне продемонстрували зразкову гру на утримання сенсаційного результату.

"Атлетіко" Іспанія – "Ліверпуль" Англія 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 – 4 Сауль.

Атлетіко – Облак, Врсалько, Савич, Феліпе, Лоді, Коке, Томас, Сауль, Лемар (Льоренте, 46), Мората (Вітол, 70), Корреа (Дієго Коста, 77).

Ліверпуль – Аліссон, Александер-Арнолд, Гомес, ван Дейк, Робертсон, Хендерсон (Мілнер, 80), Фабіньо, Вейналдум, Салах (Окслейд-Чемберлен, 72), Фірміно, Мане (Ориги, 46).

Попередження: Мане (40), Корреа (45), Гомес (59).

Атлетіко - Ліверпуль

Перший тайм у паралельному матчі в Дортмунді не порадував ні голами, ні насиченістю небезпечними моментами. "Боруссія" могла кілька разів покарати титулованих французів за втрати в середині поля, але німецьким футболістам не вистачало останнього пасу. Команда Тухель за перші 45 хвилин так і не змогла нічим небезпечним відзначитися в атаці.

Справжня гольова феєрія настала після перерви. Команди забили три м'ячі на двох, провівши божевільні 8 хвилин.

На 69-й хвилині Хакимі прострілив із правого флангу в штрафну ПСЖ. Геррейро пробив і влучив у воротаря, а Холанд добив м'яч у сітку – 1:0.

На 75-й хвилині Мбаппе прострілив на лінію воротарського, звідки Неймар вніс м'яч під поперечину – 1:1.

На 77-й хвилині Рейна виклав м'яч на лінію штрафного під ліву ногу Холанда і той потужним пострілом у дев'ятку вивів "Боруссію" вперед – 2:1.

"Боруссія" Д Німеччина – ПСЖ Франція 2:1 (0:0, 2:1)

Голи: 1:0 – 69 Холанд, 1:1 – 75 Неймар, 2:1 – 77 Холанд.

Боруссія Д – Бюркі, Пішчек, Хуммельс, Загаду, Хакимі, Джан, Вітцель, Геррейро, Санчо (Шмельцер, 90), Холанд, Азар (Рейну, 68).

ПСЖ – Навас, Маркіньос, Тіаго Сілва, Кімпембе, Меньє, Гуйє, Верратті, Курзава, Ді Марія (Сарабія, 76), Неймар, Мбаппе.

Попередження: Вітцель (44), Гуйє (54), Неймар (59), Меньє (87), Верратті (89).

Боруссія - ПСЖ

Поєдинки у вiдповiдь заплановані на 11 березня.

Читайте: Хто проти "Ліверпуля" та Роналду: 5 моментів, через які не можна пропустити повернення Ліги чемпіонів

Як повідомляв OBOZREVATEL, чинний переможець Ліги чемпіонів "Ліверпуль" встановив фантастичний рекорд європейського футболу.

Нагадаємо, що англійський "Манчестер Сіті" виключений із Ліги чемпіонів на сезони 2020/2021 та 2021/2022.