Кріштіану Роналду повторив світовий рекорд та розплакався після сенсаційної поразки на ЧС-2022. Відео

18,9 т.

Лідер збірної Португалії Кріштіану Роналду не зміг стримати емоцій після сенсаційного провалу на чемпіонаті світу-2022. У 1/4 фіналу португальці мінімально поступилися команді Марокко.

37-річний футболіст після фінального свистка вирушив у роздягальню, розплакавшись дорогою. Ексгравець "Манчестер Юнайде" не став ані вітати суперника з виходом у півфінал, ані втішати своїх партнерів по збірній.

Ця чвертьфінальна гра з Марокко стала для Роналду 196-ю у футболці збірної Португалії. Такою ж статистикою, за даними ФІФА, може похвалитися лише один футболіст в історії – Бадер Аль-Мутва з Кувейту.

У той же час Міжнародна федерація футбольної історії та статистики (IFFHS) вважає, що рекордсменом є малазієць Сон Чін Анна (219 ігор). Він зіграв у 24 неофіційних матчах, які не було враховано.

Всього Кріштіану Роналду п'ять разів виступав на чемпіонатах світу і лише раз зміг пробитися далі за чвертьфінал: у 2006-му португальці вийшли до 1/2 фіналу і в підсумку стали четвертими. У 2010 і 2018 Португалія вилетіла на етапі 1/8 фіналу, на ЧС-2014 – не змогла вийти з групи.

На мундіалі в Катарі Роналду провів 5 матчів: тричі вийшов у старті та двічі на заміну. В активі нападника один забитий гол – у груповому турнірі Гані (3:2) з пенальті.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!