Коноплянка віддав феноменальний переможний пас через чверть поля. Відео

35,3 т.
Коноплянка

Український півзахисник польської "Краковії" Євген Коноплянка віддав переможну передачу у матчі чемпіонату країни проти "Ягеллонії". Зустріч завершилась із рахунком 1:0.

33-річний ексфутболіст збірної України на 77-й хвилині зміг зробити пас через чверть поля, а Ковальські одним дотиком переправив м'яч у ворота. Для нашого співвітчизника це стало першою результативною передачею цього сезону. До цього Євген за 11 матчів забив 3 голи.

Домашня перемога над "Ягеллонією" дозволила "Краковії" вийти на 7-е місце у турнірній таблиці польської Екстракласи.

У вересні Коноплянка відзначився чудовим голом у 8-му турі чемпіонату Польщі. Нашому співвітчизнику вдався шикарний штрафний майданчик з 20 метрів у грі проти "Ракува".

За свою кар'єру Коноплянка виступав у "Дніпрі", "Шахтарі", "Севільї" та "Шальці". У 86 іграх за національну збірну України забив 21 гол та віддав 12 передач. Свій останній матч за збірну Євген провів у вересні 2020 року (проти Швейцарії – 2:1).

Коноплянка підписав контракт із "Краковією" у лютому цього року. Атакувальний півзахисник перейшов у новий клуб на правах вільного агента, розірвавши перед цим угоду з "гірниками", кольори якої захищав із 2019 року.

Нагадаємо, що 30 березня 2021 року на тренуванні збірної України Євген отримав надрив задньої поверхні стегна та проходив довгу реабілітацію.

Через це Коно пропустив чемпіонат Європи-2021.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber . Не ведіться на фейки!