"Динамо" з вилученням втратило перемогу у матчі "за 6 очок" в УПЛ. Відео

7,3 т.
'Динамо' з вилученням втратило перемогу у матчі 'за 6 очок' в УПЛ. Відео

"Динамо" у 12-му турі чемпіонату України з футболу у Прем'єр-лізі розійшлося миром із "Колосом". Поєдинок у Ковалівці (Київська область) завершився з рахунком 1:1, що стало першою нічиєю киян у поточному сезоні УПЛ.

Перед цією грою команди з 15 очками ділили у турнірній таблиці 7-8 місця і успіх одного з клубів став би "перемогою у 6 очок" (переможець зміг набрати 3 очки і не дав набрати 3 очки головному конкуренту).

Столичні футболісти впевнено розпочали зустріч, вже на 19-й хвилині відкривши рахунок. Після передачі Караваєва, Тимчик спокійно розібрався у чужому штрафному майданчику.

До кінця тайму гості домінували на полі, створивши кілька погроз воротам Фесюна.

У перерві головний тренер "Колосу" Ярослав Вишняк знайшов необхідні слова для своїх підопічних і вже на 51-й хвилині господарі забили гол у відповідь. Мілько зробив прострільну передачу з лівого флангу. М'яч пролетів весь штрафний і Лучкевич ударом зльоту не залишив шансів Бущану.

Через 12 хвилин підопічні Луческу залишились у меншості. За симуляцію другу жовту картку отримав Ванат.

У час, що залишився, обидві команди мали чудові шанси на успіх. За "Колос" зіграла поперечина, а у "Динамо" тричі рятував свої ворота Бущан.

На останніх хвилинах уже дії голкіпера господарів не дозволили "біло-синім" святкувати перемогу.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!