Клуб екстренера "Шахтаря" вилетів з Кубка Італії після його безглуздої помилки

Гравці 'Роми' і Паулу Фонсека спілкуються з суддею

"Рома" сенсаційно вилетіла з Кубка Італії, програвши вдома "Спеції" з рахунком 2:4, але дії її головного тренера Паулу Фонсека призвели до того, що команда залишила б турнір незалежно від результату матчу через порушення регламенту.

Гості швидко забили перший гол, а потім і подвоїли свою перевагу, виграючи 2:0 вже на 15-й хвилині зустрічі. Перед перервою римлянам вдалося скоротити відставання з пенальті, а ближче до кінцівки поєдинку Генріх Мхітарян зрівняв рахунок на табло і перевів гру в овертайм.

На самому початку першого додаткового тайму "Рома" за хвилину заробила дві червоні картки і залишилася удев'ятьох. Після цього Фонсека зробив дві заміни і порушив регламент Кубка Італії, оскільки друга з них стала вже шостою для його команди в матчі за дозволених п'яти.

Залишившись в подвійній меншості підопічні екстренера "Шахтаря" пропустили від "Спеції" ще два голи і залишили турнір на стадії 1/8 фіналу. Керівництво столичного клубу збирається обговорити з Фонсекою його помилку. Йому може загрожувати звільнення, а його команді – друга технічна поразка в сезоні.

Як повідомляв OBOZREVATEL, на старті нинішнього сезону "Ромі" присудили технічну поразку після того, як на поле вийшов неправильно заявлений на чемпіонат Італії футболіст.