Капітан "Динамо" забив фантастичний гол в УПЛ. Відео

11,5 т.
Сидорчук зробив дубль

Капітан київського "Динамо" Сергій Сидорчук відзначився приголомшливим ударом у матчі 13-го туру чемпіонату України з футболу у Прем'єр-лізі. 30-річний футболіст забив у ворота "Маріуполя".

Сергій Сидорчук

На 68-й хвилині Сидорчук взяв ініціативу на себе і метрів із 20 гарматним пострілом відправив круглий снаряд чітко у дев'ятку. Микита Турбаєвський відео момент удару, але дістати шкіряну сферу не зміг.

Зазначимо, що у матчі з "Маріуполем" Сидорчук уперше у своїй кар'єрі оформив дубль. На 6-й хвилині він зрівнявши рахунок, забивши також дальній гол. До гри із приазовською командою в активі Сидорчука забитих м'ячів не було.

Як повідомляв OBOZREVATEL, матч "Маріуполь" – "Динамо" завершився з рахунком 2:3, водночас господарі свій гол забили на 92-й хвилині.