Камбек. Камерун – Сербія: хронологія та результат матчу ЧС-2022

5 хвилин
9,2 т.

Збірні Камеруну та Сербії зустрічалися у другому турі групового етапу чемпіонату світу з футболу 2022 року у Катарі. Команди, які програли свої стартові зустрічі, спробували повернутися у боротьбу за вихід у плей-офф у понеділок, 28 листопада.

Зустріч проходила на полі стадіону "Аль-Януб" у місті Аль-Вакра. OBOZREVATEL л онлайн-трансляцію матчу Камерун – Сербія.

ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ КАМЕРУН – СЕРБІЯ

Чемпіонат світу. 2-й тур

Група G

Аль-Вакра, стадіон "Аль-Януб"

Головний арбітр: Мохаммед Абдула (ОАЕ)

Камерун – Сербія – 3:3

Голи: Кастелетто, 29, Абубакар, 64, Шупо-Мотінг, 66 – Павлович, 45+1, Мілінковіч-Савич, 45+3, Митрович, 53

Камерун: 16. Епассі – 3. Н'Кулу, 18. Онгла, 19. Фаї, 21. Кастелетто, 25. Толо, 8. Замбо-Ангісса, 15. Кунде, 12. Токо-Екамбі, 20. Мбемо, 13. Шупо-Мотінг

Запасні: 1. Нгапандуетбу, 4. Ву К., 17. Мбезо, 24. Ебоссе, 2. Мбекелі, 5. Ондуа, 7. Н`Куду, 11. Басогог, 14. Гуе, 22. Нтшам, 6. Нгамале, 9. Нсаме, 10. Абубакар В., 26. Мару

Сербія: 23. Мілінкович-Савіч У – 2. Павлович С., 4. Міленкович, 5. Велькович, 6. Максимович Нім., 16. Лукич, 20. Мілінкович-Савич С., 9. Митрович А., 10. Тадич Ду., 14. Живкович А., 17. Костіч Ф.

Запасні: 1. Дмитрович, 12. Райкович П., 24. Іліч Ма., 13. Митрович С., 15. Бабич СР, 25. Младенович, 3. Еракович, 19. Рачич У., 8. Гудель, 21. Джуричич Ф., 22. Лазович Дар., 26. Груїч, 7. Радоньич Н., 11. Йович Л., 18. Влахович

_______________________________

90+6 ХВИЛИНА. Тадіч суперника скосив.

90+3 ХВИЛИНА. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Міленкович збив суперника відверто.

90+1 ХВИЛИНА. Шість хвилин додав рефері.

90 ХВИЛИНА. Чи ризикуватимуть камерунці зараз?

87 ХВИЛИНА. Абубакар стріляє із середньої дистанції. На місці воротар.

85 ХВИЛИНА. Гойдалки пішла. І явно втомилися обидві команди.

82 ХВИЛИНА. Камерун активніший.

78 ХВИЛИНА. ЗАМІНИ. Велькович, Живкович та Мілінкович-Савич закінчили. Бабич, Радоньїч та Груїч вступили в гру.

77 ХВИЛИНА. Провал захисту Камеруну. Епассі спочатку парирував удар Митровича, а потім серби хотіли носом у ворота завести м'яч.

75 ХВИЛИНА. Африканці продовжують іти вперед.

71 ХВИЛИНА. Класична Сербія зараз. Розхлябана та егоїстична.

69 ХВИЛИНА. Потрібен ще один м'яч африканцям.

66 ХВИЛИНА. 3:3! Повертається Камерун! Знову офсайд не змогли спорудити серби. Абубакар вийшов на комір і викотив під удар Шупо-Мотінг.

64 ХВИЛИНА. 2:3! Абубакар ефектно перекинув воротар, вийшовши віч-на-віч! Захисники чекали на офсайд. Його свиснули. Але після повтору гол захищали.

62 ХВИЛИНА. Мбемо пробив у руки воротареві.

60 ХВИЛИНА. Абубакар накрутив двох захисників. Але пробив у третього.

57 ХВИЛИНА. Зараз Камерун відкриватиме зони.

56 ХВИЛИНА. ЗАМІНА. Стефан Митрович змінив Павловича.

55 ХВИЛИНА. ЗАМІНА. Кастелетто пішов. Абубакар вийшов.

53 ХВИЛИНА. 1:3. Як на тренуванні забивають серби. Розкатили оборону і Митрович закотив у порожні ворота з шести метрів.

50 ХВИЛИНА. Треба щось вигадувати африканцям. Вони зараз усі єдиноборства програють.

48 ХВИЛИНА. Костич поза грою забіг.

47 ХВИЛИНА. А камерунцям закривати групу матчем із бразильцями, якщо що...

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ! Камерун ввів м'яч у гру.

13:07. Слабенький воротар, звісно, у Камеруну. Цікаво, як почувається тренер...

13:05. Повертаємося до Аль-Вакри.

13:01. Сербія забила з першого ж удару у площину воріт.

12:53. ПЕРЕРВА.

45+8 ХВИЛИНА. Свистить рефері.

45+5 ХВИЛИНА. Ще один удар! Митрович бив, у захисника влучив.

45+3 ХВИЛИНА. 1:2! Попереду серби! Мілінкович-Савич дуже слабо котнув у кут, але цього вистачило для гола з 18 метрів.

45+1 ХВИЛИНА. 1:1! Домоглася свого Сербія! Тадич зі штрафного навісив, а Павлович головою відправив м'яч у куток.

45 ХВИЛИНА. Шість хвилин накинув арбітр.

43 ХВИЛИНА. Кунде міг забивати! Але його удар із 13 метрів парирував кіпер.

40 ХВИЛИНА. Тиснуть серби. На відбій грають камерунці.

39 ХВИЛИНА. Тадич б'є на трибуни із вигідної позиції. Але офсайд був.

37 ХВИЛИНА. У сербів досі жодного удару в площину на цьому ЧС.

35 ХВИЛИНА. Якось різко серби скисли.

32 ХВИЛИНА. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Басогог на лаві збірної Камеруну договорився до картки.

29 ХВИЛИНА. 1:0! Несподівано забиває Камерун! Після кутового Кастелетто закотив у порожні ворота!

27 ХВИЛИНА. Серби вже симуляції почали вмикати.

24 ХВИЛИНА. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Нкулу перестарався у боротьбі із Живковичем.

23 ХВИЛИНА. Кутовий був у Сербії. Воротар забрав навіс.

22 ХВИЛИНА. У Рефері проблеми з переговорним пристроєм.

19 ХВИЛИНА. Відповідь від камерунців. Мілінкович-Савіч тягне в ближньому кутку удар від Кунде.

17 ХВИЛИНА. Ще один супершанс у Митровича! З 9 метрів у кут не влучив.

14 ХВИЛИНА. Контроль від сербів зараз.

11 ХВИЛИНА. Штанга рятує камерунців! Митрович класно відіграв захисника та стріляв у дальній кут.

9 ХВИЛИНА. У Сербії багато закидань на Митровича йде.

7 ХВИЛИНА. За традицією в африканської команди яскраві вболівальники.

6 ХВИЛИНА. Митрович пробиває вище воріт.

3 ХВИЛИНА. Дуже спокійний старт.

2 ХВИЛИНА. Митрович уже встиг ушкодження отримати.

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ! Серби розіграли із центру поля.

3 ХВИЛИНИ ДО МАТЧУ. Гімни країн відіграли.

6 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Гравці виходять на газон.

10 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Центральні трибуни напівпорожні.

15 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Завершилася розминка футболістів.

25 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Скандалище! Камерун виключив із заявки основного воротаря Андре Онану.

3 ГОДИИ ДО МАТЧУ. Обидві команди програли у першому турі. Тому їм украй бажано набирати очки.

24 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. Вітаємо всіх шанувальників футболу. Камерун та Сербія визначать головного невдаху групи G.

Команди ніколи не зустрічалися одна з одною в офіційних матчах. А товариська зустріч 2010 року завершилася з рахунком 4:3 на користь балканців.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше відбувся матч інших двох збірних у групі С. Польща обіграла команду Саудівської Аравії з рахунком 2:0. Усю гру зробив капітан поляків Роберт Левандовські.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!