Історичний для світового футболу експеримент провели в Італії

6,7 т.

На незвичайний крок пішла італійська футбольна Серія А та Асоціація арбітрів країни. Під час матчу 1/16 фіналу Кубку Італії між "Вероною" та "Емполі" журналісти отримали доступ до переговорів суддів на полі з колегами, які відповідають за систему VAR (відеопомічник рефері). Такий експеримент провели вперше у світовому футболі.

Про це розповіло італійське видання Gazzetta dello Sport. Сама ж гра видалася бойовою. Гості з Емполі перемогли з рахунком 4:3, а у рефері Федеріко Діонізі та його колег роботи було достатньо.

Суддя Федеріко Діонізі консультується з арбітром VAR.

На 26-й хвилині судді після використання VAR скасували гол форварда "Емполі" Леонардо Манкузо через положення поза грою. У другому таймі, знову за допомогою VAR, рефері призначив пенальті за гру рукою, яке реалізував Манкузо, зробивши дубль.

Гості вели 4:1, дозволили "Вероні" скоротити відставання до мінімуму, але втримали перевагу. Хоча у доданий час було вилучено нападника "Емполі" Андреа Ла Мантіа. Дивіться огляд емоційної зустрічі у Вероні.

Глава італійських суддів Джанлука Роккі пообіцяв, що подібні епізоди відкритості стануть регулярними, щоб уболівальники й преса краще розуміли систему роботи суддів.

Як повідомляв OBOZREVATEL, італійські клуби цікавляться джокером збірної України.

Також названо суму відступних за Миколенка при трансфері в "Евертон".