Іспанія в божевільному матчі з 8 голами обіграла Хорватію і вийшла до 1/4 фіналу Євро-2020

6 хвилин
47,9 т.
Іспанія Хорватія

Збірна Іспанії в феєричному матчі вийшла в чвертьфінал чемпіонату Європи з футболу 2020 року. На стадіоні "Паркен" в Копенгагені вона була сильнішою віцечемпіонів світу хорватів в додатковий час – 5:3, причому ще за п'ять хвилин до кінця другого тайму іспанці вели в два м'ячі.

Піренейці, як і очікувалося, володіли величезною перевагою. До середини першого тайму хорвати лише 27 разів торкнулися м'яча. Дивно, що при такій грі саме "картаті" відкрили рахунок.

Іспанія вийшла до чвертьфіналу.

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Статистика матчу.

Катастрофічний для воротаря Іспанії Унай Симона стався на 19-й хвилині зустрічі. Після пасу Педрі з центру поля голкіпер команди Луїса Енріке несподівано не зміг зупинити м'яч і той опинився в сітці воріт.

Унай Симон виносить м'яч з воріт.
Гол у ворота Унай Симона.

Цей момент збентежив "фурію роху", яка на кілька хвилин втратила контроль над грою. Однак Хорватія скористатися цим не змогла, а на 38-й хвилині пропустила. Затяжна атака іспанців завершилася ударом Гайі метрів з 12, з яким впорався воротар "картатих", але Пабло Сарабія вдало зіграв на добиванні – 1:1.

Пабло Сарабія святкує гол.
Іспанія зрівняла рахунок на 38-й хвилині.

Після перерви характер гри не змінився і вже на 57-й хвилині іспанці вийшли вперед. Після навісу зліва Феррана Торреса досвідчений Сесар Аспілікуета головою розстріляв голкіпера суперника Ліваковіча.

Вболівальник збірної Іспанії.
Голкіпер Хорватії Ліваковіч в грі.

Цей м'яч змусив збірну Хорватії великими силами йти вперед. Іспанці ж контролем м'яча вміло збивали темп і вбивали час. Втім, на 66-й хвилині Симону довелося виручати свою команду після того, як захисник "картатих" Гвардіол бив практично в упор.

Гол Пабло Сараб.

На 72-й хвилині Альваро Мората втретє засмутив Ліваковіча, але зробив це з положення поза грою. А вже за п'ять хвилин Ферран Торрес після пасу зі штрафного розібрався з Гвардіолом і відправив м'яч у сітку.

На 85-й хвилині Оршіч після прострілу Модріча буквально заштовхав м'яч у ворота Симона, а в компенсований час хорватам вдалося неймовірна атака лівим флангом, після якої той же Оршіч навісив на Пашаліч і той ударом головою відправив м'яч у кут воріт.

Хорвати відігралися з рахунку 1:3.

Таким чином, гра перейшла в додатковий час. На самому початку першого овертайму Оршіч ледь не влучив в "рамку" ударом метрів з 13. На 96-й хвилині Крамаріч зобов'язаний був забивати, але не зумів переграти Симона з лінії воротарського.

Гол Альваро Мората.

Іспанія покарала суперника за таке марнотратство. На 100-й хвилині Альваро Мората прийняв навіс Дані Ольмо і розстріляв Ліваковіча – 4:3. А ще за три хвилини Оярсабаль з прострілу того ж Ольмо вбив п'ятий м'яч у ворота Хорватії.

На другий камбек сил у "картатих" не вистачило. Іспанія вийшла до чвертьфіналу Євро-2020, де 2 липня в Санкт-Петербурзі зіграє зі Швейцарією.

Хорватія – Іспанія 3:5 д.ч. (1:1, 2:2, 0:2)

Голи: 1:0 – 20, автогол Педрі, 1:1 – 38 Сарабія, 1:2 – 57 Аспілікуета, 1:3 – 76 Ферран Торрес, 2:3 – 85 Оршіч, 3:3 – 90 Пашаліч, 3:4 – 100 Мората, 3:5 – 103 Ойарсабаль.

Хорватія – Ліваковіч, Чалет-Цар, Гвардіола, Юрановіч (Брекало, 74), Віда, Ковачич (Будимир, 79), Модріч (Іванушец, 114), Влашич (Пашаліч, 79), Брозовіч, Ребич (Оршіч, 67), Петкович (Крамаріч, 46).

Іспанія – Унай Симон, Гайя (Альба, 78), Аспілікуета, Лапорт, Ерік Гарсія (Пау Торрес, 72), Сарабія (Ольмо, 72), Коке (Фабіан Руїс, 78), Педрі, Бускетс (Родрі, 102), Ферран Торрес (Ойарсабаль, 88), Мората.

Попередження: Брозовіч (73), Чалет-Цар (83).

ОГЛЯД МАТЧУ

Як повідомляв OBOZREVATEL, легендарний німецький футболіст Лотар Маттеус дав прогноз на матч 1/8 фіналу Євро-2020 Швеція – Україна. Він висловив упевненість в тому, що переможець гри визначиться в серії пенальті.