Ірландські вболівальники вивісили банер проти війни з Росією, а капітан збірної Ірландії зробив подарунок для українок. Фотофакт

23,6 т.
Фанати збірної Ірландії

Ірландські вболівальники, які зібралися на трибунах дублінського стадіону "Авіва" на матч Ліги націй проти збірної України, підтримали нашу країну у війні з Росією. Фанати розгорнули на трибунах банер "Зупиніть війну". Плакат був оформлений у синьо-жовтому стилі.

Банер "Зупиніть війну"

Також зворушливим вчинком відзначився капітан збірної Ірландії Шеймус Коулман.

Шеймус Коулман подарував квіти

33-річний футболіст "Евертона" перед початком гри подарував українським уболівальникам квіти.

Шеймус Коулман

Такий подарунок викликав непідробне захоплення наших представниць прекрасної статі.

Українські вболівальниці отримали подарунок від ірландця

Як повідомляв OBOZREVATEL, матч Ірландія-Україна в Лізі націй завершився з рахунком 0:1. Єдиний гол на початку другого тайму забив Віктор Циганков, вийшовши за хвилину на заміну.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel. Не ведіться на фейки!