"Інтер" влаштував танці в роздягальні після перемоги над "Ювентусом" у Суперкубку Італії

2,0 т.
'Інтер' влаштував танці в роздягальні після перемоги над 'Ювентусом' у Суперкубку Італії

Міланський "Інтер" до звання чемпіона Італії додав успіх у поєдинку за Суперкубок країни. На знаменитому стадіоні "Джузеппе Меацца" команда Сімоне Індзагі обіграла "Ювентус" із рахунком 2:1. Суперникам довелося зіграти додатковий час, а вирішальний м'яч чилієць Алексіс Санчес забив на останній, 121-й, хвилині.

Хоча ще в першому таймі команди обмінялися голами: молодий американець Вестон МакКенні відкрив рахунок ударом головою, але незабаром аргентинець Лаутаро Мартінес реалізував 11-метровий за фол проти боснійця Едіна Джеко. Коли здавалося, що серія пенальті є неминучою, своє слово сказав ветеран Санчес. Дивіться огляд поєдинку в Мілані.

Після тріумфу "Інтер" влаштував гучне святкування у роздягальні з танцями на столах. А емоції Мартінеса показали на сторінці клубу у Twitter.

Втішився успіхом і наймолодший президент в історії клубу китаєць Стівен Чжан.

Президент "Інтеру" Чжан.

В італійській Серії А команда Індзагі також лідирує, випереджаючи земляків із "Мілана" на очко, але маючи матч у запасі.

У неділю, 16 січня, "Інтер" зустрінеться з "Аталантою" українського півзахисника Руслана Малиновського.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Андрія Шевченка звільнять із "Дженоа" з божевільною компенсацією.

Нещодавно в Італії сталася унікальна подія, яка не трапляється роками.