"Інтер" – "Шахтар": відео голів Ліги чемпіонів

3 хвилини
2,0 т.
Інтер грає із Шахтарем у Мілані

Донецький "Шахтар" у Мілані програв свій матч 5-го туру Ліги чемпіонів проти місцевого "Інтера". Зустріч на легендарному стадіоні "Сан-Сіро" завершилась із рахунком 2:0.

Після сухого першого тайму у другому глядачі вже побачили два голи. Рахунок на 62-й хвилині відкрив Мартінес Лаутаро. Через п'ять хвилин перевагу господарів подвоїв Едвін Джеко.

OBOZREVATEL веде онлайн-трансляцію матчу "Інтер" – "Шахтар" та пропонує своїм читачам подивитися онлайн відео голів.

Нагадаємо, що минулого туру "гірники" з рахунком 1:2 поступилися "Реалу".

"Шахтар" уже зустрічався із "Інтером".

Як повідомляв OBOZREVATEL, матч 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів "Шахтар" – "Інтер" завершився з рахунком 0:0.

"Інтер" – "Шахтар"

Зазначимо, що до цієї зустрічі у своїй історії "Шахтар" та "Інтер" зустрічалися шість разів.

Двічі перемогу святкували італійці. Інші матчі завершилися внічию.

"Шахтар" та "Інтер" зустрічалися у торішній Лізі чемпіонів.

Мартінес Лаутаро

27 жовтня 2020 року донецький клуб сенсаційно зіграв унічию 0:0. Зустріч 6-го туру 10 грудня 2020 завершилася з рахунком 0:0.